מהם הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה לחורף הקרוב? ואילו פריטים הם בגדר MUST להחזיק בארון? עולם האופנה הוא עולם דינמי וכל עונה העיצובים הקודמים מפנים את מקומם למבחר של עיצובים חדשים. לכן כשהאופנה באה והולכת, על מנת שלא להישאר מאחור כדאי לנו להיות ערים לשינויים. והנה לפניכם כל הטרנדים הכי מובילים לחורף הקרוב.

עור וזמש

בכל עונה ישנם בדים שולטים אשר משמשים את המעצבים העצמאיים וכן את חנויות המותגים ומעטרים יותר ויותר פריטים והחורף הזה, נדמה כי העור והזמש נמצאים עמוק בתמונה. חשבתם שהחורף הזה תלבשו שחור? כדאי שתחשבו שוב, היות וזה ברור כי מי ששולט הפעם אלו הם גווני האדמה. חצאיות עור, מכנסי עור רקועים בשילוב של חולצות נשפכות בגוונים חמימים, ג'קטים, עליוניות, ווסטים ומעילים, לאן שלא תסתכלו יש עור וזמש. ולחובבי החיות שבחבורה, אם אין אלו כולנו – תוכלו להתלבש לפי צו האופנה גם בעזרת חיקויים.

הווסטים חזרו לאופנה

ללא ספק כל מי שמכתת רגליו בין חנויות הבגדים השונות ודאי נחשף למה שהביא אתו הסתיו. וכיום ניתן לראות שרוב הקולקציות החדשות עשירות בווסטים על סוגיהם ובמגוון רחב. אל תטעו, לא מדובר באותו הווסט שוודאי עולה לעיני רוחכם – מהודק ומהוקצע כמו של חתן ביום החתונה, אלא שהנטייה היא יותר לכיוון שנות ה – 70, זמנם של ההיפים וילדי הפרחים שהלכו עם ווסטים גדולים ומבדים נשפכים בשלל סוגים וצבעים, כך שאם חלמתם על ביקור בוודסטוק, יכול להיות שהחורף הזה תקבלו הזדמנות שנייה.

מי אמר פרנזים ולא קיבל?

בדומה לעור ולזמש, גם הפרנזים משתלשלים להם מכל מקום, מחולצות, מעליוניות, ממכנסיים ומשמלות והם ללא ספק משדרגים את המראה היומיומי. הם דינמיים וכיפים ומשעשעים להפליא והופכים את פרק הזמן שמוקדש לבחירת הלבוש בבוקר ליותר מהנה וחיובי.

הטרנדים המובילים באופנה לקיץ 2020 – אה, ויש גם הפתעה. ובכן... אתן אפילו לא מדמיינות! חזרנו לשנות ה – 70. של המאה הקודמת. שהייתה בכלל במילניום שונה מהנוכחי.

המעצבים הפעילים בעולם האופנה הם אמנים לכל עניין ודבר וככאלה, הם שואבים השראה מתחומים שונים. לעיתים אלו הם אובייקטים, לעיתים מבנים, לעיתים זו מוזה ולעיתים זו סיטואציה יומיומית, או אף גלובאלית, כך אחת לתקופה אנחנו חשים כי אנחנו חוזרים אחורה בזמן, לפחות מבחינת צו האופנה ומראות נושנים שבים וחוזרים. החורף הזה ההיסטוריה מכה שנית ואנו נוחתים שוב ב-1970, אך לא בלי שדרוגים עיצוביים. חולצות עם כתפיים תפוחות, חולצות עם כתפיים חשופות בשובבות, פרנזים, שמלות מקסי עם טקסטורות שונות, שמלות וחולצות ג'ינס, אוברול, ווסטים ובגדים בהשראת עולם הדיסקו, כולם חוזרים אבל עם טוויסט עיצובי.

כך שהחדשות הטובות הן – שמי שלא חוותה את התקופה המועדפת על דור הפרחים תוכל בכל זאת לעשות זאת בחורף הקרוב ובהנאה גדולה – ולחדש את מסורת השופינג ברוח התואמת את אחד העשורים המעניינים ביותר בהיסטוריה של האפנה.