אילו דברים בנות הכי אוהבות? מה בנות הכי אוהבות לעשות ביחד ובנפרד? ועל מה בנות לא יכולות לוותר בכלל?

 

מה בנות רוצות? זאת שאלת המיליון דולר! למען האמת גם אנחנו לא תמיד יודעות את התשובה, במיוחד בתקופה הזאת בחודש שההורמונים משבשים כל מחשבה. אבל מה שבטוח הוא שאם נושיב כמה בנות שונות לגמרי בחדר אחד ונבקש מהן למצוא מכנה משותף למרות ההבדלים, הן יצליחו למצוא לפחות 5 דברים שכולן אוהבות וסביר להניח שהם יהיו קשורים למראה, לבגדים ולבנים. כי בשורה התחתונה, כמה שונות שנהיה זו מזו, בגדול אנחנו נמשכות לאותם תחומים.
אז ריכזנו עבורכם את הטופ פייב – חמשת הדברים שבנות הכי אוהבות. הנה מתחילים.

 

 

 

1. GIRLS JUST WANNA HAVE FUN

 

בנות אוהבות לכייף, ממש כמו בשיר וכל אחת בדרכה. יש כאלו שאוהבות ללכת למסיבה, יש בנות שכיף בשבילן הוא לשכב להשתזף בחוף הים ואחרות פשוט לא יכולות בלי לשבת בבית קפה ו"להחליף מידע" עם החברה הכי טובה. בנות אוהבות לחיות את החיים עד הסוף וללא ספק, בלי בנות העולם היה מקום הרבה פחות מעניין.

 

2. בנים חתיכים

 

 דברים שבנות אוהבות

 

למרות שלא צריך להוסיף, וזה ברור, מובן וסגור שבנות אוהבות בנים חתיכים, עדיין שווה להקדיש להם מקום של כבוד. אם מפורסמים, ספורטאים, זמרים או כוכבי קולנוע, המין השני והשרירי תמיד מהווה מוקד עניין.

 

3. "ישנן בנות, ישנן בנות, שמתלבשות כמו בז'ורנל"

 

אולי בגלוי ואולי בנסתר, אולי מתוך מודעות ואולי בלי מודעות בכלל, בנות אוהבות בנות יפות אחרות, כן זו לא טעות. לא סתם אנחנו אוהבות לראות את ערוץ הדוגמניות, לא סתם אנחנו מעריכות נשים מטופחות ולא סתם אנחנו אוהבות להשקיע במראה שלנו עד כמה שאפשר. למרות שברוב המקרים, עד כמה שאנחנו אוהבות לראות בנות יפות, אנחנו אוהבות אותן מרחוק ומעדיפות שיישארו שם!

 

4. מה שלא ברא הטבע יעשה הצבע

 

היום בנות לא משאירות את עצמן נתונות לחסדיו של "יום שיער טוב" ואם השיער לא מסתדר מזל שיש פן, או מחליק או מסלסל. מוצרי איפור וטיפוח תמיד משכו בנות ורוב הבנות מגיעות אליהם כבר כשהן קטנות וצובעות את עצמן או את הבובות עם אודם שהן מצאו לאימא בתיק. עם השנים האיפור הופך להיות חבר אמיתי אי אפשר לצאת מהבית בלעדיו כי הוא עוזר להפוך חסרונות ליתרונות וגורם לנו לראות את עצמנו באור חיובי.

 

5. ואיך אפשר לקרוא לעצמכן בנות בלי לאהוב קניות, קניות וקניות?

 

נעליים הורסות, תיק מהמם, שמלה מקסימה או בקיצור הטרנדים הכי חמים בחנויות, הלבשה תחתונה מדליקה ואיכותית, פיג'מות חמודות, בגד ים, לקים ובשמים, אם היה אפשר לקנות את כל מה שרואים, העולם היה הרבה יותר ורוד וחייכני. בנות אוהבות קניות ושתהיה להן אמרה אופנתית.